Ariete mokina 1358

Ekspres ciśnieniowy Ariete mokina 1358 przygotuje wyśmienitą kawę dla 2 lub 4 osób w zaledwie parę chwil. Wszystko to stanie się za sprawą dużej bo aż 480 W mocy grzewczej oraz funkcji podgrzewania przez około 30 min. Do tego zadbano o bezprzewodowy dzbanek z obrotową podstawką i automatyczne wyłączanie się po skończonej pracy.

Ekspres ciśnieniowy Ariete Mokina 1358 biały

źródło zdjęcia: Ariete

Zasada działania

Działanie ekspresu oparto na zasadzie tradycyjnej kawiarki z tym, że w jej przypadku t nie jest potrzebna kuchenka elektryczna. Urządzenie funkcjonuje bowiem z powodzeniem jak czajnik elektryczny. Ten wyjątkowy produkt doskonale wpisuje się w założenia znanej z produkcji przedmiotów do gospodarstwa domowego firmy Ariete.

Trwała konstrukcja, wygoda podczas używania

Urządzenie włoskiej firmy posiada oryginalną i mającą wysoką jakość konstrukcję. Do tego jest niezwykle poręczne, funkcjonalne i nie zajmuje dużo miejsca. Ekspres ma 38 cm szerokości i waży 0,76 kg. Do tego zadbano o instrukcję obsługi w języku polskim, a także dano na nie 2 lata gwarancji. Więcej  informacji o jego parametrach można znaleźć tutaj.

Ekspres Ariete Mokina 1358 czarny

źródło zdjęcia: Ariete

Minimalistyczny wygląd pasujący do każdego wnętrza

Dostępne w białym i czarnym kolorze urządzenie pozwoli cieszyć się świeżo zaparzoną kawą. Ponadto posiada prosty i estetyczny design więc będzie pasowało zarówno do wystroju domu, jak i biura. Dzięki Ariete mokina 1358 każdy poranek rozpocznie się od miłej i przesiąkniętej przyjemnymi zapachem chwili.

Dodaj komentarz